דבר יו"ר העמותה

תושבים יקרים,

סיימנו שנה מלאת פעילות, סיפוקים והישגים מקצועיים וחברתיים כאחד.

קבוצות הילדים יצאו השנה לטורנירים בין לאומיים בספרד, קייב ומקסיקו. אין ספק כי נסיעות אלו מוסיפות לדור הצעיר בבטחון עצמי גבוה ובגאוה ליצג את המדינה והעיר ולהרגיש להיות שייך למסגרת חברים. העמותה ממשיכה בשיפור חזות והציוד באולמות הספורט והשנה נפתח מכון כושר בהיכל גושן המיועד לשמוש של תלמידי החטיבה העליונה, כל שחקני הקבוצות התחרותיות כחלק מהקניית כושר גופני ולרווחת הקהל הרחב במחיר אטרקטיבי במיוחד. כמו כן הוספנו לאולם גושן טריבונת ישיבה ל 60 איש ולכן אין זה פלא כי אולמות הספורט במוצקין מהוות דוגמא למרכזי ספורט אחרים.
החל מחודש ספטמבר תפתח הפעילות לקהל הרחב במגרשי הטניס החדשים ומוצקין תבורך בפעילות על 8 מגרשי טניס: שישה במרכז החדש ושניים בצמוד להיכל גושן.

אני קורא לכל שחקני הטניס נוער ובוגרים ששיחקו עד היום בערים הסמוכות להגיע , להרשם ולפעול במגרשים החדשים ואני תקוה כי נגיע בעתיד הקרוב לאלפים ולאלופים. כיו“ר הנהלת העמותה אני מעוניין מאד להרחיב את מעגל הספורטאיות בעיר וקורא לנשים הבוגרות ולנערות הצעירות להצטרף לקבוצות תחרותיות בענפי כדורשת, כדורסל, וכדוריד ועוד. תודות לראש העיר מר חיים צורי על תמיכתו ומעורבותו להצלחת הספורט ההישגי והעממי בעיר. תודות להנהלת העמותה המלווה אותי בעבודת ההנהלה, בוועדות ובקבלת החלטות במגמה לשמור על מינהל תקין ומאוזן.

תודות לצוות רכזי הענפים והמאמנים המקצועיים העושים עבודה נהדרת. תודות אחרונות לאברי מונצ‘ר, מנכ“ל העמותה ולצוות העובדים במשרד ובאולמות אשר מהווים את השלד עליו נשען ענף הספורט בקרית מוצקין.

איציק ששון

יו“ר הנהלת עמותת הספורט

ידיעה חדשותית א'

תקציר כתבה א'